Telefonla Randevu - 168 Çağrı Merkezi

 Türk Kızılayı Sağlık Grubu GREATIST Diş Hekimliği Fuarında..

 

Türk Kızılayı Sağlık Grubu GREATIST Diş Hekimliği Fuarında stand açarak hem diş branşında hemde sağlık alanındaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

 

Diş Hastalıkları ve Tedavileri

Diş ve diş eti hastalıklarının teşhis ve tedavisi için düzenli olarak 6 ayda bir hekim kontrolünde olmak gerekir. Diş sağlığında yaşanan olumsuzluklar kalp, böbrek ve eklemlerde oluşabilecek başka hastalıkların da tetikleyicisi olacağından düzenli diş hekimine gitmek ve gerekli tedavilerin yapılması çok önemlidir.

Ortodonti, Periodontoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Konservatif Diş Tedavisi, İmplantoloji, Endodonti, Protetik Diş Tedavisi, Oral Diagnoz ve Radyoloji hizmetleri konusunda uzman hekimler tarafından verilmesi gereken hizmetlerdir.

Çocuk Diş (Perodontoloji): 0-14 yaş arası çocukların diş sağlığı tedavisi için hizmet veren klinikdir. Çocukluk dönemi diş problemleri tedavi edilmektedir. Diş sağlığı ile ilgili sorunlar yetişkinlikte olduğu gibi çocukluk çağında da görülmektedir. Süt dişlerinin değişeceği kanısı ile ihmal edilen çocukluk dönemi diş sağlığı problemleri kalıcı dişlerin oluşmasında sorunların yaşanmasına ve bu dişlerin sağlıksız oluşmasına neden olmaktadır. Çocukların erişkinlikte sağlıklı dişlere ve çene yapısına sahip olmaları için, gerekli perodontik işlemler yaptırılmalıdır. Diş ve diş eti hastalıklarının teşhis ve tedavisi için düzenli olarak 6 ayda bir hekim kontrolünde olmak gerekir. Diş sağlığında yaşanan olumsuzluklar kalp, böbrek ve eklemlerde oluşabilecek başka hastalıkların da tetikleyicisi olacağından düzenli diş hekimine gitmek ve gerekli tedavilerin yapılması çok önemlidir.

Hastane ve Tıp Merkezlerimiz